Bedava Arkadaşlık Sitelerinde Kendinizi Korumasını Öğrenin

bedava-arkadaslik-ve-sohbet-sitesi.jpg
Birçok insan, farklı insanları tanıma olasılıklarını genişletmek ve eğlenceli sporların yanı sıra eğlence gibi iletişim oranlarını genişletmek amacıyla diğer bekarlara giriş yapabildikleri sabitlenmemiş çevrimiçi arkadaşlık siteleri kazanmaya başlıyor. Bununla birlikte, birçoğu çevrimiçi olarak başkalarıyla temas kurarken ve erkek veya kadındaki diğer bekarlarla tanışmak için çok kısa sürerken, yaklaşık olarak kendinden emniyetlidir. İşte bu sorunu aşmak için birkaç harika yaklaşım. Öğrenmek için çalışmaya devam edin.

Hassas istatistikler gönderme

Sabitlenmemiş bir çevrimiçi ilişki sohbet sitesinde kendinizi korumak için alabileceğiniz maksimum bariz güvenlik önlemi, ekonomik işleriniz, anlaşmanız veya belki de akıllı telefonunuzun çeşitli çeşitleri hakkında hassas veya önemli istatistikler göndermekten kaçınmaktır. Bu tür veriler kötü niyetli, cezai veya basitçe bir sıkıntı sorunu olarak kullanılabilir. Örneğin, hiç kimse gelen kutusunu dolduran istenmeyen istenmeyen posta postaları almayı sevmez.

Kesinlikle, artık akıllı telefon numaranızı çevrimiçi olarak bir ilişki web sitesinde yayınlamak istemeyeceksiniz. Kredi kartı çeşitliliğinizi, banka hesap bilgilerinizi veya fiziksel adresinizi de göndermezsiniz. Bunların hepsi de sorunsuz bir şekilde kimlik hırsızlığına adanmış kişilere hassas istatistikler sunar.

Web sitesindeki güvenlik seviyesini kontrol edin


Online gevşek on-line ilişki web sitesi hack ve virüsleri ve solucanları engellemek için çevresinde doruk aşaması güvenlik özellikleri olması gerekir. Casus yazılımlar, sık sık mahkeme web siteleri için başka bir tehlikedir. Kendi virüs ve adware engelleyicilerin yeşil olduğundan ve periyodik olarak kullanıldığından emin olun. İnternet sitesinin rahat olduğuna dair bir gösterge arayın. Web sitesi aynı zamanda bireysel bilgilerin farklı ajanslara kiralanmadığını veya satın alınmadığını ve üye olarak oturum açmayı ve flört web sayfasının merkezlerini istihdam etmeyi seçen bekarlar için gizlilik sunma konusunda uygulamaları olduğunu göstermelidir.

Memnun etmek için acele etme

Ücretsiz bir online tanışma sitesinin sade nedeni insanları tarihlendirmek olsa da, bir mesafeden uygulanabilir olmanın yanı sıra diğer karakteri tanımakla aynı anda kullanarak bir dokunma zamanına izin vermek ihtiyatlı olabilir. Bir sohbet odasında sağlanan anonimlik nedeniyle, birçok insan, erkek-kadın veya kadın tarihlerinden sonra yapamayacakları şekilde, yaklaşık olarak kendileri yapamayacakları rahat bir görüş paylaşıyor. Bu, birincil bir tarihe daha yumuşak bir geçişle sonuçlanabilir veya alternatif kişinin kişisel hayatınızdan arzu ettiğinizden daha fazla farkında olması oldukça utanç verici olabilir.

Makul olan yerlerde kayıtları kontrol edin

Dikkat şaşırtıcı bir anahtar kelime olarak kalır. Herkes, kendini başka birine yanlış tanıtmak ve yaratabileceği risk ve utanç hakkındaki korku ifadelerinin farkındadır. Bu, özellikle gevşek bir çevrimiçi mahkeme sitesinde karşılaşan kişiler için geçerlidir. İşlettiğiniz site kamuya açık olmayan kayıtlar isterse alışılmadık bir durumdur, ancak en iyi sıradan hissi kullanmak ve artık ifadeler hakkında çok naif olmak kesinlikle ihtiyatlı bir tekniktir.

Paranoya yaşamak için en rahat yol değildir, bu nedenle içgüdülerinizin size söyledikleri hakkında sağduyunuzu kullanın. Bu sıradışı bir davranış!

mobil chat mobil sohbet arkadaşlık siteleri

この記事へのコメント